Zarząd Okręgowy PZŁ w Piotrkowie Trybunalskim

ZAWODY SĘDZIÓW I INSTRUKTORÓW STRZELECTWA MYŚLIWSKIEGO W STRZELANIACH ŚRUTEM
10.09.2016

regulamin     galeria     wyniki
XVII Okręgowe Zawody PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich
25 czerwca 2016 roku (sobota)

regulamin
Wyniki:    Drużynowe    Diany    Klasa M    Klasa P
galeria
Zawody Sędziów i Instruktorów Strzelectwa Myśliwskiego w strzelaniach śrutem

Klasa sędziów i instruktorów
LokataNazwisko i imięWynik
1Surma Tomasz265/300
2Damaz Wiesław260/300
3Gaik Eugeniusz240/300
4Nita Dariusz230/300
5Sypniewski Kamil220/300
6Sontag Andrzej200/300

Klasa mistrzowska
LokataNazwisko i imięWynik
1Daukszys Tadeusz280/300
2Kukuła Tomasz270/300
3Mielczarkowski Waldemar270/300
4Misztela Piotr255/300
5Smólski Krzysztof245/300
6Sontag Jan240/300

Klasa powszechna
LokataNazwisko i imięWynik
1Smólski Hubert260/300
2Bakalarz Jan255/300
3Szymczyk Łukasz255/300
4Samborski Jakub250/300
5Buła Wojciech235/300
6Szafrański Wojciech235/300

Galeria
XVI Okręgowe Zawody PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich
21 czerwca 2015 roku (niedziela)


Wyniki drużynowe - klasa open pełne wyniki
LokataKołoWynik
1LEŚNIK Piotrków Tryb.1339
2JASTRZĄB Radomsko1261
3PUCHACZ Ręczno1182
4ODYNIEC Piotrków Tryb.1134
5GOSPODARZ Będków1131
6BIELIK Baby1083

Wyniki drużynowe - klasa powszechna pełne wyniki
LokataKołoWynik
1LEŚNIK Piotrków Tryb.1181
2JASTRZĄB Radomsko1172
3DUBELT Tomaszów Maz.1149
4PUCHACZ Ręczno1114
5BŁĘKITNE ŹRÓDŁA Tomaszów Maz.1103
6KNIEJA Opoczno1079

Wyniki indywidualne - klasa mistrzowska pełne wyniki
LokataNazwisko i imięKołoWynik
1Grabałowski ZbigniewLEŚNIK Piotrków Tryb.457
2Cybula RyszardBIELIK Baby455
3Barański PawełNr 27 "Stobrawa" w Sochaczewie451
4Banasiak TomaszLEŚNIK Piotrków Tryb.447
5Smólski KrzysztofLEŚNIK Piotrków Tryb.445
6Misztela PiotrODYNIEC Piotrków Tryb.442

Wyniki indywidualne - klasa powszechna pełne wyniki
LokataNazwisko i imięKołoWynik
1Smólski HubertLEŚNIK Piotrków Tryb.445
2Bakalarz JanJASTRZĄB Radomsko430
3Nieznański ZbigniewWKŁ DUBELT Tomaszów Maz.426
4Rychliński BartłomiejKNIEJA Opoczno424
5Żak TomaszKŁ. Nr 17 Jeleń w Łasku411
6Śniegula TomaszGOSPODARZ Będków410

Wyniki indywidualne - klasa dian
LokataNazwisko i imięKołoWynik
1Korczyc JolantaLEŚNIK Piotrków Tryb.291
2Nurczyńska MałgorzataBŁĘKITNE ŹRÓDŁA Tomaszów Maz222
3Chamczyk KatarzynaCYRANKA Piotrków Tryb214

Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik - 09.05.2015

Wyniki indywidualne
LokataZawodnikWynik
1Grabałowski Zbigniew489
2Daukszys Tadeusz477
3Szugajew Michał476
4Borys Damian474
5Huminiak Tomasz471
6Radwański Rafał470



Eliminacje Ligi Strzeleckiej Regionu III Runda I WYNIKI

Wyniki indywidualne pełne wyniki
LokataZawodnikWynik
1Huminiak Tomasz471
2Załoga Paweł470
3Cybula Ryszard470
4Długosz Jacek464
5Mołdrzyk Dawid462
6Surma Tomasz461


Wyniki drużynowe pełne wyniki
LokataDrużynaWynik
1Piotrków Trybunalski2661
2Katowice2642
3Opole2602
4Bielsko Biała2587
5Wałbrzych2529
6Częstochowa2508
XV Okręgowe Zawody PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich
22 czerwca 2014 roku (niedziela)

regulamin

Wyniki drużynowe - klasa open pełne wyniki
LokataKołoWynik
1LEŚNIK Piotrków Tryb.1358
2PUCHACZ Ręczno1204
3JASTRZĄB Radomsko1145
4GOSPODARZ Będków1016
5BORSUK Tomaszów Maz.1007
6JELEŃ Silnica979

Wyniki drużynowe - klasa powszechna pełne wyniki
LokataKołoWynik
1KNIEJA Opoczno1170
2LEŚNIK Piotrków Tryb.1090
3PUCHACZ Ręczno1084
4HUBERT Radomsko1073
5DUBELT Tomaszów Maz.1028
6CIETRZEW Gidle1027

Wyniki indywidualne - klasa mistrzowska pełne wyniki
LokataNazwisko i imięKołoWynik
1Cybula RyszardBIELIK Baby471
2Grabałowski ZbigniewLEŚNIK Piotrków Tryb.470
3Załoga PawełLEŚNIK Piotrków Tryb.456
4Kukułka KarolNr 14 Leśnik Sędziejowice445
5Daukszys TadeuszBORSUK Tomaszów Maz.443
6Mińszczak DariuszBORSUK Tomaszów Maz.436

Wyniki indywidualne - klasa powszechna pełne wyniki
LokataNazwisko i imięKołoWynik
1Rychliński BartłomiejKNIEJA Opoczno456
2Pluta DariuszCIETRZEW Gidle436
3Smólski HubertLEŚNIK Piotrków Tryb.424
4Gaj MichałPUCHACZ Ręczno410
5Szymczyk ŁukaszJASTRZĄB Radomsko405
6Żak TomaszKŁ. Nr 17 Jeleń w Łasku397

Zawody Swarovski Optik

10 maja 2014 roku


Regulamin


Nagrody w konkursie ufundowane przez Swarovski Optik:

  • Klasa mistrzowska I miejsce: lornetka Swarovski Optik CL Companion 8x30
  • Klasa powszechna I miejsce: lornetka Swarovski Optik CL Companion 8x30
  • Plus dla każdej startującej Pani – biżuteria Swarovski


Nagrody w konkursie ufundowane przez sklep Puchacz:

  • Klasa mistrzowska II miejsce: Krawatnik ręcznie wykonany z poroża
  • Klasa mistrzowska III miejsce: Zestaw Ballistol
  • Klasa powszechna II miejsce: Krawatnik ręcznie wykonany z poroża
  • Klasa powszechna III miejsce: Zestaw Ballistol

Wyniki - klasa mistrzowska pełne wyniki
LokataNazwisko ImięOkręgWynik
1Górski HenrykTarnobrzeg483
2Włodarczyk RemigiuszOpole481
3Jędral RobertTarnobrzeg477
4Szugajew MichałCiechanów476
5Gawdzik MichałKatowice474
6Radwański RafałKrosno470
7Goerick MarekElbląg468
8Skibiak DariuszElbląg468
9Załoga PawełPiotrków Trybunalski463
10Adamczyk BartoszOpole461

Wyniki - klasa powszechna pełne wyniki
LokataNazwisko ImięOkręgWynik
1Kwaśniewski MarcinLublin453
2Mołdrzyk DawidKatowice451
3Kosman ŁukaszTarnów448
4Bakalarz JanPiotrków Trybunalski444
5Tomala SławomirTarnobrzeg442
6Pasztaleniec MariuszTarnobrzeg441
7Rychliński BartłomiejPiotrków Trybunalski431
8Nowak TadeuszTarnów423
9Pluta DariuszPiotrków Trybunalski416
10Kraska EwaKatowice414

Terminarz imprez centralnych



Terminarz imprez strzeleckich organizowanych przez ZO PZŁ w Piotrkowie Trybunalskim

  • 06.05.2017 r. - Zawody Strzelectwa Myśliwskiego o Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
  • 25.06.2017 r. - XVIII Okręgowe Zawody Strzelectwa Myśliwskiego
  • 10.09.2017 r. - Zawody Sędziów i Instruktorów Strzelectwa Myśliwskiego

Zasady korzystania ze strzelnicy
Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego
w Piotrkowie Trybunalskim

1. Strzelnica będzie czynna w okresie wiosenno-letnim tj. od 02 marca do 30 listopada:

  • poniedziałek - nieczynna
  • wtorek - nieczynna
  • środa - 1000 - 1800
  • czwartek - 1000 - 1800
  • piątek - 1000 - 1800
  • sobota - 1000 - 1800
  • niedziela - 1000 - 1800

Gospodarz strzelnicy - Robert Stańczyk - tel. 698 411 552

2. Pierwszeństwo w korzystaniu ze strzelnicy przysługuje myśliwym i kołom łowieckim zrzeszonym w ZO PZŁ w Piotrkowie Trybunalskim.

3. Myśliwi z okręgu piotrkowskiego zwolnieni są z opłat za korzystanie ze strzelnicy za wyjątkiem zużytych tarcz i rzutków:

  • opłaty za rzutki strzeleckie 0,50 / 1 szt.
  • opłaty za tarczę 1,50 / 1 szt.
  • naklejki samoprzylepne - 15,00 zł / 1 arkusz

4. Opłata za korzystanie ze strzelnicy przez myśliwych z poza okręgu piotrkowskiego wynosi:

  • oś zająca 5 zł
  • oś dzika 5 zł
  • oś rogacza 5 zł
  • przystrzelenie 1 jednostki broni 10 zł
  • oś pistoletowa 10 zł/1 godz.

5. Opłata za korzystanie ze strzelnicy przez osoby niezrzeszone w PZŁ:

  • oś zająca 7 zł
  • oś dzika 7 zł
  • oś rogacza 7 zł
  • przystrzelenie 1 jednostki broni 13 zł
  • oś pistoletowa 13 zł/1 godz.

6. Koła łowieckie z poza okręgu piotrkowskiego za korzystanie ze strzelnicy w celach szkoleniowych ponoszą koszty zużytych rzutków i tarcz oraz wnoszą jednorazową opłatę w wysokości 246,00 zł.

7. Opłata za wynajęcie stanowiska pistoletowego dla grup zorganizowanych wynosi 123 zł/1 godz. Korzystanie z pozostałych obiektów strzelnicy każdorazowo należy uzgodnić z łowczym okręgowym.

8. W przypadkach uzasadnionych łowczy okręgowy może zwolnić z opłat za korzystanie ze strzelnicy.

plan strzelnicy

Tarcza do przystrzeliwania broni

tarcza


do pobrania - Zaświadczenie o przystrzelaniu broni myśliwskiej


Copyright © 2009-2017 piotrkow.pzlow.pl